Ballina Etiketimet Maqedonia dhe greqia

Etiketim: maqedonia dhe greqia

Pavlopulos: Maqedonia ka qenë dhe do të jetë greke

Kryetari grek, Prokopis Pavlopulos nuk lëshoi asnjë shans që të dërgoje porosi deri te Maqedonia se nga Athina varet integrimi i vendit në BE...

Lajmet e fundit