Ballina Etiketimet Marin mema

Etiketim: marin mema

“Vini në Shqipëri e mendoni se do flemë? Këtu do t’iu...

Gazetari Marin Mema ka reaguar pas deklaratës së deputetes Eleni Teocharus. Ai ka përdorur gjuhë të ashpër duke thënë se “mund t’iu thyhen dhembët nëse...

“Gjurmë Shqiptare”: Të (mos) jesh shqiptar në Manastir (VIDEO)

Historia e jashtëzakonshme e qytetit të Manastirit sot në Maqedoni. Si humbën shqiptarët, si u larguan dhe u asimiluan, çfarë ndodh sot në qytetin...

Një letër për Shqiptarët e Ohrit

Përgjigje përmes fakteve për gazetën “Dnevnik” Të flasësh për Ohrin është si të tregosh një ëndërr, ndoshta për atë që fsheh por në të njëjtën...

Lajmet e fundit