Ballina Etiketimet Marredheniet kosove serbi

Etiketim: marredheniet kosove serbi

Vuçiç: I rëndë vendimi për telekomunikacionin në Kosovë

Ai tha se vendimi do të “peshohet dhe do të jetë gjithsesi më i miri në interes të Serbisë”. Vuçiq tha se Kosova do që...

Kurteshi: Të ndërpriten bisedimet me Sërbinë

Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Ismajl Kurteshi i cili ka propozuar një rezolutë për gjendjen në veri, u ka bërë thirrje deputetëve ta votojnë këtë...

Lajmet e fundit