Ballina Etiketimet Marreveshje

Etiketim: marreveshje

Ekskluzive: Arrihet marrëveshja mes BDI dhe VMRO!

BDI dhe VMRO-DPMNE janë marrë vesh për pikat kryesore të marrëveshje për koalicion të ri dhe kjo marrëveshje pritet të shpallet së shpejti. Nga burime...

Shasivari apel BDI-së: Merrjani stilolapsat Ali Ahmetit, që të mos nënshkruajë...

Kjo është një deklaratë e profesorit universitar Jeton Shasivari dhënë për Gazetën Lajm ara dy viteve, kur BDI dëshironte bashkë me VMRO-DPMNE-në ta kalojë...

Ahmeti – Gruevski me marrëveshje të re, VMRO-DPMNE nuk e mohon?!

Liderët e dy partive të koalicionit VMRO-DPMNE dhe BDI kanë arritur ditëve të fundit marrëveshje të re, disa pika të së cilës po realizohen...

Lajmet e fundit