Ballina Etiketimet Masive

Etiketim: masive

Incident në plazhin e Ohrit, arrestime masive

Shtatë persona janë arrestuar pasi sot në orën 10:50 e kanë prishur rendin dhe qetësinë publike në plazh në kompleksin “Gorica 3”. SPB Ohër njoftoi...