Ballina Etiketimet Mbeledhja e qeverive

Etiketim: mbeledhja e qeverive

Shkupi injoron Prishtinën dhe Tiranën, mbledhjet ndërqeveritare mbeten vetëm premtime (VIDEO)

Shkupi injoron Prishtinën dhe Tiranën, mbledhjet ndërqeveritare mbeten vetëm premtime Autori: Lajmi.net Lajme, Rajoni17:43, 26 October 2016 Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë nuk jep...

Lajmet e fundit