Ballina Etiketimet Mbeshtesin

Etiketim: mbeshtesin

Besa dhe Aleanca do t’ia japin nënshkrimet Zaevit për ta marrë...

Bashkimi Demokratik për Integrim i është rikthyer konsultimeve partiake lidhur me pozicionin e saj pas takimit me presidentin Ivanov. Nga partia e Ahmetit nuk...

Lajmet e fundit