Ballina Etiketimet Mbeshtetja e amerikaneve

Etiketim: mbeshtetja e amerikaneve

INA: Së shpejti pritet mbështetje e fuqishme nga Amerika për BESËN?!

Shtrirja dhe zgjerimi i shpejtë e i fuqishëm i Lëvizjes BESA në terren, po i bie në sy përfaqësuesve të bashkësisë ndërkombëtare. Gravitimi i...

Lajmet e fundit