Ballina Etiketimet Mbremjet strugane te poezise

Etiketim: mbremjet strugane te poezise

Struga flet shqip, nacionalistët maqedonas nuk e duan shqipen në “Mbrëmjet...

Është e pakuptimtë të vihet në Strugë dhe të fliten të gjitha gjuhët e botës e nga ana tjetër të mos respektohet gjuha e...

Sela bojkoton Mbrëmjet Strugane të Poezisë, shkak gjuha shqipe

Kanë ngelur edhe shumë pak ditë deri në fillimin zyrtar të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë, për të cilat  është pregatitur edhe programi mjaft voluminoz...

Lajmet e fundit