Ballina Etiketimet Mbreti dhe i varferi

Etiketim: mbreti dhe i varferi

Mbreti dhe plaku i varfër

Ishte një mbret që vendosi të dilte të shëtiste mbretërinë dhe të vizitojë popullin, ndërsa kalonte nëpër vende të ndryshme, çdokush ngutej që ta...

Lajmet e fundit