Ballina Etiketimet Mbulesa ne institucione arsimore

Etiketim: mbulesa ne institucione arsimore

Institucionet arsimore në Kosovë ua ndalojnë shaminë femrave, Albin Kurti u...

Albin Kurti, ish kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, ka bërë publike qëndrimet e tij dhe Lëvizjes Vetëvendosje mbi bartjen e shamisë për femrat mbi moshën...

Lajmet e fundit