Ballina Etiketimet Me fat kurban bajrami

Etiketim: me fat kurban bajrami

Disa këshilla dhe rregulla të përgjithshme mbi Kurbanin

Në prag të festës së Kurban Bajramit, kemi përzgjedhur për ju një video ku tregohet pse bëhet kurbani si dhe disa rregulla dhe këshilla...

Lajmet e fundit