Disa këshilla dhe rregulla të përgjithshme mbi Kurbanin

Në prag të festës së Kurban Bajramit, kemi përzgjedhur për ju një video ku tregohet pse bëhet kurbani si dhe disa rregulla dhe këshilla të përgjithshme që duhet t’i dijmë në lidhje me therjen e kurbanit.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu