Ballina Etiketimet Menduh

Etiketim: menduh

Muhamed Thaçi: Udbashët filluan të festojnë dorëheqjen e liderit Thaçi

Muhamed Thaçi anëtar i kryesisë qendrore te PDSH-së dhe ish kandidat për deputet në zonën 1 po nga PDSH-ja ka reaguar pas dorëheqjes së...

Thaçi deklaron se nuk do bëjë asnjëherë koalicion me Gruevskin

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare është zotuar se edhe nëse fiton zgjedhjet nuk do të bëjë koalicion me kryetarin e VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevskin. Në emisionin...

Lajmet e fundit