Ballina Etiketimet Mes tyre

Etiketim: mes tyre

Këta janë pesë njerëzit e vitit 2016 në Maqedoni, mes tyre...

Gazeta ‘Utrinski Vesnik’ ka shpallur listën e personave që e vulosën vitin 2016 në Maqedoni, ku në mesin e tyre është edhe prokurorja speciale...

Frika nga fortuna e Gjykates Speciale, komandantët nisin “luftën” mes tyre!

Balotazhi në Drenas në mes të kandidatit nga Nisma dhe kandidatit të PDK-së, kanë bërë të krijohen shumë debate në mes këtyre dy partive....

Lajmet e fundit