Ballina Etiketimet Mesi

Etiketim: mesi

Top 10 futbollistët më të pasur në botë për vitin 2020

Yjet e futbollit njihen për pasurinë e madhe që talenti i tyre u ka mundësuar nëpërmjet fushës së lojës. Zakonisht më të mirët në...

Pas reth 11 vitesh, nuk ka më Ronaldo apo Messi, pesë...

Që nga viti 2007 asnjë futbollist i quajtur Lionel Messi ose Cristiano Ronaldo nuk e ka fituar “Topin e Artë”, por duket se viti...

Më shumë se çdo gjë dhe gjithçka, tifozëve të Realit i...

Lionel Messi ngjalli luftën në La Liga për titull. E gjitha kjo pasi Barcelona fitoi ndaj Real Madridit me rezultat 2-3 në Bernabeu. Në këtë takim...

Mësohet se çfarë Ramos i tha Piques pas përjashtimit me karton...

Sergio Ramos u përjashtua në fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Bernabeu. Përjashtimi i mbrojtësit spanjoll në minutën e 77-të pas ndërhyrjes në Lionel...

“Nëse ju dhe Messi do të ishit në një ekip, kush...

Mbrëmë (e hënë) Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e Artë dhe ky çmim ishte i katërti në karrierë për yllin portugez. Por, gjatë intervistës për...

Lajmet e fundit