Mësohet se çfarë Ramos i tha Piques pas përjashtimit me karton të kuq (VIDEO)

Sergio Ramos u përjashtua në fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Bernabeu.

Përjashtimi i mbrojtësit spanjoll në minutën e 77-të pas ndërhyrjes në Lionel Messin, bëri që çdo gjë të jetë më e vështirë për Los Blancos.

Gjatë rrugës për të dal nga fusha Ramos replikoi me Gerard Piquen, me të cilin ka një histori me luftë fjalësh.

Mediat tashmë kanë mësuar se çfarë ka thënë kapiteni i Ramos, dhe nuk është befasi:

“Tash fol, tash fol…”, tha Ramos i duartrokitur nga tifozët, drejt të cilëve bëri me gisht. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu