Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: barcelona

Dëshironi të vizitoni Barcelonën? Ju tregojmë disa nga atraksionet dhe gjërat...

Barcelona, qyteti i ngjyrave, rinisë dhe arkitekturës së veçantë nga i famshmi Antoni Gaudi. Në vijim do të gjeni një guidë të shkurtër për...

Pas kësaj që do të bëjë Barcelona, a do të qëndrojë...

Siç është raportuar nga Mirror, Barcelona do ti fitojë shërbimet e Philippe Coutinho. Barcelona do të arrijë të nënshkruajë më braziliano pasi do të propozojë...

Më shumë se çdo gjë dhe gjithçka, tifozëve të Realit i...

Lionel Messi ngjalli luftën në La Liga për titull. E gjitha kjo pasi Barcelona fitoi ndaj Real Madridit me rezultat 2-3 në Bernabeu. Në këtë takim...

Ramos drejtoi gishtin lart teksa fliste me Piquen, pas kësaj qëndron...

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e ka ngacmuar homologun e tij te Barcelona, Gerard Pique, i cili në të kaluarën është ankuar për...

Mësohet se çfarë Ramos i tha Piques pas përjashtimit me karton...

Sergio Ramos u përjashtua në fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Bernabeu. Përjashtimi i mbrojtësit spanjoll në minutën e 77-të pas ndërhyrjes në Lionel...

Reagimi i Ronaldos kur Messi shënoi golin e barazimit e bën...

Pjesa e parë mes Real Madridit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultat 1-1. Golin për vendasit e shënoi Casemiro (28’), por pas pesë minutash barazoi...

“Çmenden” Messi dhe Ronaldo, ky është lojtari më i paguar në...

Është publikuar lista e re e futbollistëve më të paguar në botë. Në vendin e parë renditet Oscar, i cili pas transferimit nga Chelsea te...

Lajmet e fundit