Reagimi i Ronaldos kur Messi shënoi golin e barazimit e bën edhe më të bukur golin e argjentinasit (VIDEO)

Pjesa e parë mes Real Madridit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultat 1-1.

Golin për vendasit e shënoi Casemiro (28’), por pas pesë minutash barazoi Lionel Messi.

Goli i argjentinasit ishte i bukur, por atë më të bukur e bënë reagimi i Cristiano Ronaldos.

Vlen të theksohet se Gareth Bale është detyruar të largohet nga takimi për shkak të lëndimit. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu