Ballina Etiketimet Messi

Etiketim: messi

Reagimi i Ronaldos kur Messi shënoi golin e barazimit e bën...

Pjesa e parë mes Real Madridit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultat 1-1. Golin për vendasit e shënoi Casemiro (28’), por pas pesë minutash barazoi...

Zbulohen emrat e futbollistëve që mund ta fitojnë “Topin e Artë...

Kanë dalë emrat e parë që parashihen si finalistë për “Topin e Artë”, ku ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mbetet favorit kryesor për...

“Çmenden” Messi dhe Ronaldo, ky është lojtari më i paguar në...

Është publikuar lista e re e futbollistëve më të paguar në botë. Në vendin e parë renditet Oscar, i cili pas transferimit nga Chelsea te...

HISTORIKE/ Ndodh për herë të parë në futboll (FOTO-VIDEO)

Gjyqtari i njohur Viktor Kassai ka hyrë në historinë e futbollit. Ai akordoi penallti në favor të Kashima Antlers ndaj Atletico Nacional pasi pa...