Ballina Etiketimet Real

Etiketim: real

Reali tregon ofertën e vetme e cila pranohet për Iscon

Real Madridi pranon ta shesë Iscon vetëm ëpr një ofertë 90 milionë euro. Sipas Don Balon, spanjolli nuk është i kënaqur me minutat në dispozicion...

Më shumë se çdo gjë dhe gjithçka, tifozëve të Realit i...

Lionel Messi ngjalli luftën në La Liga për titull. E gjitha kjo pasi Barcelona fitoi ndaj Real Madridit me rezultat 2-3 në Bernabeu. Në këtë takim...

Ramos drejtoi gishtin lart teksa fliste me Piquen, pas kësaj qëndron...

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e ka ngacmuar homologun e tij te Barcelona, Gerard Pique, i cili në të kaluarën është ankuar për...

Mësohet se çfarë Ramos i tha Piques pas përjashtimit me karton...

Sergio Ramos u përjashtua në fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Bernabeu. Përjashtimi i mbrojtësit spanjoll në minutën e 77-të pas ndërhyrjes në Lionel...

Reagimi i Ronaldos kur Messi shënoi golin e barazimit e bën...

Pjesa e parë mes Real Madridit dhe Barcelonës ka përfunduar me rezultat 1-1. Golin për vendasit e shënoi Casemiro (28’), por pas pesë minutash barazoi...

Kjo është arsyeja pse ‘Fly Emirates’ dhe logo nuk duket qartë...

Real Madridi e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Sporting Gijon me rezultat 2-1. Të dy golat për Los Blancos i shënoi Cristiano Ronaldi (5’...

Lajmet e fundit