Reali tregon ofertën e vetme e cila pranohet për Iscon

Real Madridi pranon ta shesë Iscon vetëm ëpr një ofertë 90 milionë euro.

Sipas Don Balon, spanjolli nuk është i kënaqur me minutat në dispozicion dhe si pasojë po kërkon për një aventurë të re. Manchester City ka shprehur vazhdimisht interesimin për të pavarësisht se kurrë nuk ka trokitur me një ofertë zyrtare.

Por Isco në ndeshjet e fundit është para të aktivizohet më shuëm dhe ndoshta me këto ndeshje Zizu po mundohet ti ndryshojë mendje spanjollit. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu