Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

Reali tregon ofertën e vetme e cila pranohet për Iscon

Real Madridi pranon ta shesë Iscon vetëm ëpr një ofertë 90 milionë euro. Sipas Don Balon, spanjolli nuk është i kënaqur me minutat në dispozicion...

Juventus – Real Madrid, formacionet e mundshme pas stërvitjeve të fundit

Juventus dhe Real Madridi i kanë përfunduar edhe stërvitjet e fundit para ndeshjes së madhe finale në Ligën e Kampionëve. Juventusi pritet të startojë me...

Kjo është skuadra më e mirë për vitin 2016

Real Madridi është zgjedhur skuadra më e mirë e vitit 2016 nga “Globe Soccer” Në ceremoninë e organizuar në Dubai, “Globe Soccer” ka zgjedhur Real...

Lajmet e fundit