Ballina Etiketimet Infoshqip sport

Etiketim: infoshqip sport

Reali tregon ofertën e vetme e cila pranohet për Iscon

Real Madridi pranon ta shesë Iscon vetëm ëpr një ofertë 90 milionë euro. Sipas Don Balon, spanjolli nuk është i kënaqur me minutat në dispozicion...

Berat Gjimshiti bëhet me skuadër të re

Berat Gjimshiti sezonin e ri në Serie A, do ta kalojë te skuadra e Benevento. Benevento ka huazuar mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare. Edhe pse iu bashkua...

Shkenca pas grushtit të boksierit të kategorisë së rëndë: Të grushtohesh...

Legjendari Wladimir Klitschko humbi nga Anthony Joshua në Wlembley dhe kështu britanikut i takuan tre titujt IBO, IBF dhe WBA. 27-vjeçari fitoi me meritë, por...

Futbollisti shqiptar e fiton Ligën e Kampionëve U-19 (VIDEO)

Skuadra austriake, Red Bull Salzburg është shpallur kampion në Ligën e Kampionëve për grupmoshat U-19. Red Bull Salzburg, skuadra ku luan edhe futbollisti shqiptar, Mërgim...

Raul: Ja çfarë problemi ka Cristiano Ronaldo

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales, ka gjetur problemin e Cristiano Ronaldos. Portugezi nuk po kalon një sezon të mirë. Ai ka shënuar 26...

PSG tmerron Barcelonën, shumë afër kualifikimit (VIDEO)

Paris Saint Germain ka arritur një fitore të madhe në përballje me Barcelonën. Ekipi francez ka triumfuar në ndeshjen e parë në 1/16 e finales...

Mourinho-Guardiola, lajm i papritur (FOTO)

Jose Mourinho dhe Pep Guardiola kanë nisur një duel në distancë, por këtë herë në merkato. Dy strategët e njohur synojnë që të afrojnë dy...

Lajmet e fundit