Ballina Etiketimet Mijalkov

Etiketim: mijalkov

Gjykata refuzoi paraburgimin edhe për Mijallkovin

Këshilli Penal i Gjykatës Penale mbrëmë ka vendosur që për ish drejtorin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim të mos caktojë masë paraburgimi e...

Hulumtim: Mijallkov zgjeron veprimtarinë e biznesit

Ish-zyrtari i lartë qeveritar nga kariera tash është bërë transportues i naftës. Rrjetin e tij të biznesit të naftës e gëzojnë fëmijët e tij...

A bëri telefonata Mijallkovi për votimet e sotme në KSHZ?

Në adresën elektronike të Gazetës Lajm gjatë tërë ditës sot kanë arritur pyetje me të njëjtën përmbajtje: A po ndikon Sasho Mijallkovi në rrrjedhën...

Zaev: Nëse Gruevski frikësohet vetë, le të vijë me Mijallkovin në...

Opozita maqedonase sonte kishte takim me qytetarët në kryeqytet, gjegjësisht në Komunën e Gjorçe Petrovit dhe Komunën e Karposhit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga Gjorçe Petrov,...

Ali Ahmeti “në xhep” të Mijalkovit

Gjatë konferencës për shtyp të Prokurorisë Speciale ku u prezantuan dyshimet për përgjime joligjore nga ana e DSK-së, që udhëhiqej nga Sasho Mijallkov, u...

Mijallkov dy orë në raport para Fatime Fetait

Sasho Mijalkov ish drejtori i Drejtorisë për siguri dhe kundër zbulim sot ka ardhur në Prokurorinë Speciale Publike për t`u marr në pyetje. Mediet jo...

FËRÇKOVSKI: Mijallkovit ia kam falur dy padi derisa isha ministër

Ish ministri për punë të brendshme Lubomir Fërçkovski në deklaratën për “Telma” është pishman që nuk lejoi Sasho Mijallkovit t’i ngritën dy kallëzime penale,...