Ballina Etiketimet Mijalkovi

Etiketim: mijalkovi

Mijallkov shpëtoi pa ja marrë pasaportën, në stilin “kauboj” dhe me...

Ish- shefi i shërbimit sekret Sasho Mijallkov sot shpëtoi dhe se do të mbajë ende pasaportën, pasi që Gjykata Themelore Shkupi 1 refuzoi kërkesën...

Lajmet e fundit