Ballina Etiketimet Milione

Etiketim: milione

Finalja e Ligës së Kampioneve me vlerë mbi 1.2 miliardë euro

Vlera e futbollistëve të Real Madridit dhe Juventusit, të cilët nesër do të përballen në finalen e UEFA Ligës së Kampioneve, është 1 miliard...

E frikshme, shqiptarët mund të katandisen në 1.7 milionë në vitin...

Projeksionet globale mbi popullsinë nga viti 1950 deri në vitin 2100 tregojnë për një rënie drastike të popullsisë shqiptare, sipas të dhënave të Organizatës...

Mërgimtarët në Maqedoni kanë dërguar 132 milionë euro për 9 muaj

Gjithsejt 132 milionë euro kanë ardhur nga punonjësit të cilët fitojnë jasht Maqedonisë në nëntë muajt e para të vitit të kaluar. Vetëm në...

“Maktel”: Gruevski dhe Mijalkov i ofrojnë 300 milion euro Ali Ahmetit

Për të shpërtuar, Gruevski dhe Milajkov, Ali Ahmetit i kanë ofruar një sumë të pabesueshme prej 300 milion euro-ve për forimimin e qeverisë. Kështu...

Pallati i Buckinghamit do të restaurohet me buxhet prej 369 milionë...

Njoftohet se Pallati i Buckinghamit në Londër, ku përfaqësohet monarkia britanike, do të restaurohet në një periudhë prej dhjetë vitesh me buxhet prej 369...

Lajmet e fundit