Ballina Etiketimet Milloshevic

Etiketim: milloshevic

Takimi i Fatos Nanos me Millosheviçin në Kretë, e vërteta e...

Samiti i Kretës i Nëntorit të vitit 1997 mes përfaqësuesve të shteteve Ballkanike në qytetin Iraklio, ku pati dhe një përballje mes kryeministrit të Shqipërisë...

Zeka: Rifat Jashari i kishte thënë Azem Sylës se ai e...

Sonte në emisionin “Komiteti Qendror” – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjinin – gazetari Milaim Zeka ka folur për një takim të cilin...

Zbulohet sekreti i shekullit, ja kush e dërgoi Rugovën në takim...

Cili ishte zyrtari amerikan që e dërgoi Rugovën në takim me Millosheviqin ? Zonja Lumi Hadri – Devine, më 8 shtator 2016, kishte thënë diçka...

Lajmet e fundit