Ballina Etiketimet Milot rashica

Etiketim: milot rashica

Rashica mesazh De Biasit dhe Dukës

Milot Rashica ishte goditja e parë përfaqësueses së Kosovës në eliminatoret e Botërorit të ardhshëm. Mesfushori i Viteses ka bërë përfundimisht zgjedhjen e tij dhe...

Lajmet e fundit