Ballina Etiketimet Mimi kodheli

Etiketim: mimi kodheli

“Balerinë në klube nate”, Mimi Kodheli reagon për herë të parë

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli ka reaguar për herë të parë për sulmin e mediave greke ndaj saj, të cilat raportuar se 25 vite...

Ku po shkon Ushtria Shqiptare? E tregon ministrja Kodheli…

Të gjithë shikojnë të habitur dhe ndoshta me frikë autokolonën e Ushtrisë Shqiptare e cila ka ndalur në njërën anë të rrugës nacionale për...