Ballina Etiketimet Minimale

Etiketim: minimale

LSDM: Po të kishte Qeveri të re, sot do të kishte...

“Po të kishte sot Qeveri të re, ky 1 Maj të gjithë punëtorët do t’i takonte me rrogë minimale prej 12.000 denarë. Dhe ky...

Lajmet e fundit