Ballina Etiketimet Ministrat shqiptar

Etiketim: ministrat shqiptar

Kulmi i banalitetit: Dy ministra të BDI-së dhe një ish ministër...

Ministri i drejtësisë Valdet Xhaferi mori pjesë në hapjen solemne të zyres së përmbarueses  të parë shqiptare për territorin e Gjykatës themelore Shkup 1...

Lajmet e fundit