Ballina Etiketimet Ministri ameti

Etiketim: ministri ameti

Ndiqeni përballjen e fortë për ‘Jugohromin’ mes ministrit Ameti dhe aktivistit...

Studio e emisionit ’10 minuta’ në Televizionin 21 ka qenë arena e përballjes në mes udhëheqësit të ‘Eco Guerilla’, Arianit Xhaferi dhe ministrit të...

Lajmet e fundit