Ballina Etiketimet Ministri i jashtem grek

Etiketim: ministri i jashtem grek

Idrizi i drejtohet ministrit të Jashtëm grek: Je tigër prej letre!

Kreu i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, ka folur sërish me tone të ashpra ndaj deklaratës së ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias...

Lajmet e fundit