Ballina Etiketimet Ministri

Etiketim: ministri

Ministri i Mbrojtes së Greqisë kërcënon sërish Shqipërinë (FOTO & VIDEO)

Një nga zyrtarët më të lartë grek, ministri i Mbrojtjes, Panos Kammenos ka vazhduar edhe sot duke bërë deklarata kërcënuese ndaj Shqipërisë, e duke...

Sherr ne Kuvend, ja momenti kur Paloka goditi ministrin Beqja në...

Deputetë të opozitës rethuan ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, në foltore, teksa ky i fundit do merrte fjalën në seancën e sotme në Kuvendin...

Bastisen shtëpitë e një ministri dhe një ish-ministri shqiptar,grabiten shuma të...

Banesat e një ministri dhe një ish-ministri të qeverisë “Rama” kanë rënë pre e dy grabitjeve nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarjet kanë ndodhur...