Ballina Etiketimet Ministria e arsimit

Etiketim: ministria e arsimit

Shpenzimet marramendëse të Abdilaqim Ademit, për 5 muaj 20.000 euro harxhime...

Keqpërdorimi i detyrës së ministrit të arsimit nga Abdilaqim Ademi, në kohën kur e ushtronte atë funksion, nxjer në pah ditët e fundit një...

Abdilaqim Ademi gjatë 2015 vetëm për restorante ka harxhuar 88 mijë...

Ish-ministri i Arsimit dhe sekretari gjeneral i BDI-së gjatë vitit 2015 vetëm për ushqime nëpër restorante ka harxhuar 88 mijë euro. Këtë e thotë...

Lajmet e fundit