Ballina Etiketimet Mjafte

Etiketim: mjafte

Pollozhani: Mjaftë votuam gomarët e partisë

Shpëtim Pollozhani, kryetar i Shoqatës së të burgosurve dhe të përndjekurve politik, në një intervistë për Lajm TV ka vlerësuar ngjarjet e fundit politike,...

Lajmet e fundit