Ballina Etiketimet Model

Etiketim: model

Lorika Cana futbollist model, por dhe një baba i përkushtuar (FOTO...

Për shumë vite ka dhënë një kontribut të rëndësishëm në kombëtare tonë duke qenë një lider i vërtet, një kapiten i pazëvendësueshëm, por dhe...

Shikoni çfarë detaji përdor revista “TIME” për të “sulmuar” Trump (FOTO)

A është ky dreqi, i maskuar? Revista prestigjioze amerikane "TIME", siç edhe pritej, e emëroi të mërkurën presidentin e zgjedhur të Shteteve të Bashkuara, Donald...