Ballina Etiketimet Mposhtur

Etiketim: mposhtur

LSDM: Regjimi është mposhtur, VMRO-DPMNE shkon në opozitë

Regjimi është mposhtur. Fitoi Maqedonia qytetare. Qytetarët zgjodhën jetën dhe ndryshimin. Askush dhe asgjë nuk mund të qëndrojë në rrugën e procesit demokratik dhe...

Lajmet e fundit