Ballina Etiketimet Muhamed Thaçi

Etiketim: Muhamed Thaçi

Muhamed Thaçi: Udbashët filluan të festojnë dorëheqjen e liderit Thaçi

Muhamed Thaçi anëtar i kryesisë qendrore te PDSH-së dhe ish kandidat për deputet në zonën 1 po nga PDSH-ja ka reaguar pas dorëheqjes së...

Lajmet e fundit