Ballina Etiketimet Mundshem

Etiketim: mundshem

Mediat gjermane: Ekstradimi i mundshëm i Haradinajt në Serbi, sensacion

Ekstradimi i Haradinajt do të ishte një sensacion, shkruan ndër të tjera gazeta zvicerane “NZZ”. Politikanin kosovar Haradinaj e ndjek sërish hija e së...

Haradinaj sot para gjyqit, i mundshëm ekstradimi në Serbi

Pas ndalimit mbrëmë në aeroportin e Bazelit, ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj përballet me mundësinë e ekstradimit të tij në Serbi, për akuzat për...

Këto janë skenarët për formimin e qeverisë së re në Maqedoni

Këto janë skenarët për formimin e qeverisë së re në Maqedoni Pëlqej0 Abonohu për lajmet me e-mail: E-maili juaj: Abonohuni Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! "Pasiguria...

Lajmet e fundit