Ballina Etiketimet Murtezani

Etiketim: murtezani

Murtezani: BESA do t’i çlirojë shqiptarët nga kthetrat e BDI-së dhe...

Zëdhënësi i shtabit zgjedhor të Lëvizjes BESA, Orhan Murtezani që njihet edhe si aktivist i dalluar i shoqërisë civile në Maqedoni në një intervistë...

Lajmet e fundit