Ballina Etiketimet Nacionalizem

Etiketim: nacionalizem

Kreu i BDI-së nuk tërhiqet. Zekiri dhe Trajanov thonë se Ahmeti...

Muhamed Zeqiri i LSDM-së dhe Pavle Trajanov nga Lidhja Demokratike iu përgjigjën deklaratës së Ali Ahmetit, i cili mbrëmë në tubimin e BDI-së, pyeti...

Lajmet e fundit