Ballina Etiketimet Ndalohet

Etiketim: ndalohet

KSHZ: Të ndalohet urgjentish shpallja e rezultateve nga diaspora

Komisioni Shtetëror Zgjedhor paralajmëron që të mos publikohen rezultate nga votimet në diasporë, veçanërisht nga Australia, ku votimet atje kanë përfunduar, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në...

Izraeli ndalon minifundin në Parlament

Ndalohet minifundi dhe rrobave të tjera të shkurta. Ky është rregulli më i ri i miratuar sot nga Parlamenti i Izraelit. Një tjetër rregullore është...

Lajmet e fundit