Ballina Etiketimet Nderkombetaret

Etiketim: nderkombetaret

Kim Mehmeti: Populli do nisë të dyshojë, a edhe hajdutërinë politikanët...

Shkrimtari shqiptar nga Shkupi Kim Mehmeti pohon se shumica e burrështetasve shqiptarë janë ata që e ushqejnë ngjizjen e disponimit antiperëndimor mes shqiptarëve. Ai thotë...

Ndërkombëtarët apelojnë për zgjedhje të lira dhe demokratike në Maqedoni

Përfaqësitë diplomatike në Maqedoni, paralajmërojnë qytetarët e tyre të kenë kujdes ditën e zgjedhjeve. Ambasada e SHBA-ve, ato të BE-së por edhe përfaqësitë tjera diplomatike,...

Lajmet e fundit