Ballina Etiketimet Nderpriten

Etiketim: nderpriten

Ndëpriten punimet në xhaminë e Elbasanit, zbulohet një mur i vjetër

Një mur i vjetër me vlera të mëdha kulturore dhe arkeologjike është zbuluar në Elbasan. Për këtë arsye janë ndërprerë edhe punimet që po kryehshin...

Lajmet e fundit