Ballina Etiketimet Ndeshja me izraelin

Etiketim: ndeshja me izraelin

“Luftë” apo futboll? E pabesueshme ajo që po ndodh në Elbasan!...

Qyteti i Elbasanit po përgatitet për përballjen Shqipëri-Izreal, e cila në fakt është kthyer dhe si një sprovë për policinë e shtetit. 2000 forca policore...