Ballina Etiketimet Ndeshja shqiperi izrael

Etiketim: Ndeshja shqiperi izrael

Ish-komandoja do ndërtonte bombat për sulmin ndaj “Loro Boriçit”, ja detajet

Medat Hasani një nga katër të arrestuarit si personat e dyshuar se do sulmonin me bombë dhe kallashnikovë ekipin e Izraelit, mendohet se ka...

Shqipëri – Izrael, a ishte planifikuar “sulm” nga ISIS në Shkodër?

“Mossad” ka sjellë në Tiranë informacione se gjatë ndeshjes së 12 nëntorit mes Shqipërisë dhe Izraelit që do të zhvillohet në Shkodër mund të...