Ballina Etiketimet Ndeshja shqiperi spanje

Etiketim: ndeshja shqiperi spanje

E pabesueshme, ja lojtari më i dobët i ndeshjes Shqipëri-Spanjë

Në “Loro Boriçi” të Shkodrës Shqipëria pësoi një humbje 2-0 përballë Spanjës e cila dominoi plotësisht lojën ndaj kuqezinjve. Mjaftoi një gabim i Etrit Berishës...

‘AS’ tregon se sa shumë vuajti Spanja ndaj Shqipërisë (FOTO)

Mbrojtja e fortë e Shqipërisë, vuri në vështirësi Spanjën që vuajti shumë për të gjetur rrjetën. Se Spanja ka vuajtur shumë, e tregon edhe titulli...

Shqipëri-Spanjë,pasurohet FSHF, ja sa fiton nga shitja e biletave

Ndeshja me Spanjën nuk do të jetë e veçantë për futbollin shqiptar vetëm në aspektin sportiv dhe opër yjet e mëdhenj që do të...

Rrezikohet sfida me Spanjën, pritet furtunë dhe reshje shiu (FOTO)

Për momentin mbetet thjeshtë një parashikim, por nuk do të jetë çudi nëse përsëritet e njëjta histori si ndaj Maqedonisë. Kushtet e vështira atmosferike që...