Ballina Etiketimet Ndihma per shkupin

Etiketim: ndihma per shkupin

Shoqatat nga Shqipëria ofrojnë ndihmë për familjet e viktimave të përmbytjeve

Drejtori ekzekutivi i Shoqatës "ALSAR", në një prononcim tha se me shqetësim të madh kanë ndjekur zhvillimet e fundit dhe katastrofën humanitare si pasojë...

Lajmet e fundit